KONST / Litografier / Grafiskt blad 13775010
nr 1377 5010
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Collage. Signerad, numrerad 47/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:49:59
3/2 22:25:41